ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK, και φιλικός αγώνας 19-20/3/2016

2016-03-17 21:45

Το Σαββατοκύριακο 19-20/3/2016 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink έχει ως εξής:

1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού-Seven United. Κυριακή 20/3, ώρα 13.00Γήπεδο:"Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.30. AΠΟΣΤΟΛΗ: Αγαπίδης, Δαλέζιος, Βασάλιος, Μαρκούτης, Κονγκίνης, Γαλανάκης, Λουσίδης, Τσερενέτσι, Νίκας Τρ., Συλαϊδόπουλος, Κασνέτσι, Ντελιλάι, Χριστοφιλόπουλος, Φεραδούρος, Χαραλαμπόπουλος.

2. Παιδικό, Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού-A.O. Aγ. Παρασκευής, Σάββατο 19/3, ώρα 09.20Γήπεδο:"Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 08.30. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

3. Παμπαιδικό, 2ος Βορείων Προαστίων: Ο.Φ. Χολαργού-Α.Ο. Παιανίας. Κυριακή 20/3, ώρα 17.15Γήπεδο:"Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 16.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

4. Junior, 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων (Θ. Κωστόπουλος): Α.Ε. Ηρακλείου - Ο.Φ. Χολαργού (Ι). Σάββατο 19/3, Ωρα 15.30Γήπεδο: "Δημοτικό Ηρακλείου" (οδός Πράσινου Λόφου, Ηράκλειο). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 15.10.  AΠΟΣΤΟΛΗ: Γκόρος, Θώμος, Καργιός, Κελσίου, Λουσίδης Φ., Μιζίκας Γ., Μιζίκας Πλ., Μπεκιάρης, Παπαδάτος, Παραθύρας, Σουρής, Τέκια, Σταμούλης, Καράι, Καρακωνσταντής.

5. Junior, Κιβωτός (Λ. Γιώτης): Ο.Φ. Χολαργού - Deree Athletic Club. Σάββατο 19/3, ώρα 12.00. Γήπεδο: "Αμερικανικό Κολέγιο Deree" (Γραβιάς 6, Αγ. Παρασκευή). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.40. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ζορμπάκης, Θαλασσινός, Καλογερόπουλος Ν., Θύμιος, Μαργέτης, Πολλάτος, Ρήγος, Κατσούπας, Αλκα, Βουτζαλής Κ., Μπρέζιος, Μανιώτης, Μαχαίρας Ηρ., Μέτσο Μπ.

6. Pre-Junior (I), 1oς Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Καλούνται ΟΛΟΙ οι αθλητές του τμήματος Pre-Junior να προσέλθουν το Σάββατο 19/3 και ώρα 10.15 π.μ. στο γήπεδο "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" φορώντας την επίσημη εμφάνιση (στολή αγώνων), για να παίξουν ποδόσφαιρο.

7. Pre-Junior (II), 2ος Κιβωτός: Καλούνται ΟΛΟΙ οι αθλητές του τμήματος Pre-Junior να προσέλθουν το Σάββατο 19/3 και ώρα 10.15 π.μ. στο γήπεδο "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" φορώντας την επίσημη εμφάνιση (στολή αγώνων), για να παίξουν ποδόσφαιρο.

8. Αστεράκια, 1ος Ομιλος Βορείων (Μ. Ζώγας): Παράδεισος Αμαρουσίου - Ο.Φ. Χολαργού. Κυριακή 20/3, ώρα 11.00. Γήπεδο: "Arena Soccer Club" (Κωστή Παλαμά 19, Μαρούσι). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.50.  ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αρμάος, Κατσοχρήστος, Μαργαρίτης, Μαχαίρας, Μπριλάκης, Παπαδόπουλος, Χασιώτης, Γιαλούρης, Ευσταθίου, Καπέτας, Μπαλλάς, Παπανικολάου.

9. Αστεράκια, 1ος Ομιλος "Κιβωτός" (Ν. Τζώτζιος): Α.Ο. Βριλησσίων-Ο.Φ. Χολαργού. Κυριακή 20/3, ώρα 10.30. Γήπεδο: "Δημοτικό Βριλησσίων" (τέρμα οδού Κισσάβου, Βριλήσσια). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.20. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Γιαννόπουλος, Θεοδωράτος, Βόμβας, Τσίγκανος Κ., Τσίγκανος Αλκ., Λεμπέσης, Καραγεώργης, Καργιός Αλ., Κουζιώρτης, Μπέσκος, Πέτοβιτς, Καλυβιώτης, Ρωμανός, Σαραφίδης, Περγάμαλης, Μπογιατζής (και όσοι δεν έχουν δει το όνομά τους).


 

Junior, (Γ. Φελλάς): Α.Ο.  Βύρωνα - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 20/3, ώρα 09.30. Γήπεδο: "Εργάνης" (Κριεζώτου, Βύρωνα - δίπλα στα θέατρα Βράχων Άννα Συνοδινού και Μελίνα Μερκούρη). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.10.  ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ευδαίμων Α., Θεοδοσίου Η., Θεοδωράκος Γ., Καράι Ορ., Καρακωνσταντής Ηλ., Κολοκούρης Β., Κοτσαύτης Ο., Μαργαρίτης Κ., Μπίλλιου Ιφ., Μπριλάκης Μ., Πασσιαλής Τ., Πιρέ Α., Προφίλης Μ., Ρωμανός Μ., Σράντερ Ν., Φεραδούρος Γ., Χατζηανδρέου Α.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

 

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

 

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου / Χολαργός

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

https://stegno.gr/index.html

Προϊόντα: 1 - 2 από 2