ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 4-5/2/2017 και αθλητικές δραστηριότητες

2017-02-02 21:27

Το Σαββατοκύριακο 4-5/2/2017 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink έχει ως εξής:

  1. Παιδικό, 1ος Βορείων Προαστείων: Θύελλα Ραφήνας - Ο.Φ. Χολαργού, Kυριακή 5/2, ώρα 18.00. Γήπεδο: "Ραφήνας" (Χρ. Μάντικα και Νηρέως Πρωτέως, Ραφήνα). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 16.30 στο γήπεδο "Μ. Μαρσώ". AΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.
  2. Παμπαιδικό (Γ. Φελλάς), 2ος Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού - Μεταμόρφωση 1. Σάββατο 4/2, ώρα 08.45. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 08.30. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Βασιλείου, Δουδουνής, Θεοδωράκος, Καράπαπας, Κολοκούρης, Κοτσαύτης, Μπίλλιου, Μπίνας, Μπρέζιος, Μπριλάκης, Ντίσο, Πιρέ, Προφίλης, Ρωμανός, Τσιάπαλης, Χατζηανδρέου.
  3. Παμπαιδικό (Θ. Κωστόπουλος), Κιβωτός 1ος Ευ Αγωνίζεσθαι: Κηφισιά 3 - Ο.Φ. Χολαργού 2, Κυριακή 5/2, ώρα 15.15. Γήπεδο: "Ελπιδοφόρου" (Ερύμανθου και Κηφισιού, Κηφισιά). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 15.00.AΠΟΣΤΟΛΗ: Ανδρικόπουλος, Αρμάος, Βίδος, Καλλιός, Κανέλος, Καρακωνσταντής, Καργιός, Λουσίδης Φ., Μανιώτης, Μαργαρίτης, Μαχαίρας, Μηλιώτης, Μήτσης, Νασιάκος, Ντίσο, Ρωμανός, Τέκια, Φεραδούρος, Χιώτης Ν. 
  4. Junior, 1ος Βορείων Προαστίων: Ο.Φ. Χολαργού - Θύελλα Ραφήνας, Σάββατο 4/2, ώρα 10.00 Γήπεδο: "Νταού Ραφήνας" (Ανδρέα Παπανδρέου 34, Ραφήνα). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.30ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.
  5. Pre-Junior 1 (Πολυνίκης), Soccer Βορείων Προαστίων: ΡΕΠΟ. Οσοι αθλητές του τμήματος Pre-Junior ΔΕΝ περιλαμβάνονται στην αποστολή της ομάδας "Καλλίμαχος" παρακαλούνται να προσέλθουν το Σάββατο 4/2/17 και ώρα 11.00 στο γήπεδο "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι", για να παίξουν ποδόσφαιρο (εκπαιδευτικό δίτερμα).
  6. Pre-Junior 2 (Καλλίμαχος), 2Α Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Βριλήσσια 2 - Ο.Φ. Χολαργού 2. Σάββατο 4/2, ώρα 13.30 Γήπεδο: "Δημοτικό Βριλησσίων" (Κισσάβου και Ολυμπιονικών, Βριλήσσια). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 13.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Σφάελος, Βλασταράς, Θεοχάρης, Αρμάος Λ., Μπάλλας, Παπανικολάου, Ευσταθίου, Γιαλούρης, Ρουσσινός, Τζαμάκος, Ασπραδάκης, Μαχαίρας Π., Κατσοχρήστος, Στεφανούρης. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνούν έγκαιρα με τον προπονητή του τμήματος, στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
  7. Pre-Junior 3 (Περίανδρος), 2ος Κιβωτός: Σχολή Παναγιωτοπούλου - Ο.Φ. Χολαργού 3. Ο αγώνας αναβλήθηκε λόγω κωλύματος (γιορτής) της γηπεδούχου ομάδας. Αντ' αυτού όσοι αθλητές του τμήματος Pre-Junior ΔΕΝ περιλαμβάνονται στην αποστολή της ομάδας "Καλλίμαχος" παρακαλούνται να προσέλθουν το Σάββατο 4/2/17 και ώρα 11.00 στο γήπεδο "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι", για να παίξουν ποδόσφαιρο (εκπαιδευτικό δίτερμα).
  8. Αστεράκια, Κιβωτός, 2ος Βορείων: Κυαν. Ακ. Πανιωνίου 1 - Ο.Φ. Χολαργού. Κυριακή 5/2, ώρα 11.00.  Γήπεδο: "Αθλ. κέντρο Seven F.C." (Σαλαμινομάχων 37-39, Μαρούσι - παράδρομος Αττικής Οδού, τηλ. 2106199109). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

 

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

 

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου / Χολαργός

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

https://stegno.gr/index.html

Προϊόντα: 1 - 2 από 2