Εκ νέου ενημέρωση ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 29-30/4/2017

2017-04-27 20:02

Το Σαββατοκύριακο 29-30/3/2017 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink έχει ως εξής:

  1. Παιδικό, 1Α Βορείων Προαστείων, ΝΕΟΣ: Ο.Φ. Χολαργού - Aπόλλων Χαλανδρίου, Σάββατο 29/4, ώρα 12.15. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.45. AΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.
  2. Παμπαιδικό (Γ. Φελλάς), 2Α Βορείων Προαστείων: Α.Ε. Γέρακα - Ο.Φ. Χολαργού 1. Kυριακή 30/4ώρα 10.30. Γήπεδο: "Γέρακα" (Εκτωρος και Τερψιχόρης, Γέρακας).  Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.00. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Δουδουνής, Θεοδωράκος, Κανέλος, Καράπαπας, Κολοκούρης, Κοτσαύτης, Μπίλλιου, Μπίνας Π., Μπρέζιος, Πιρέ, Προφίλης, Ρωμανός, Σράντερ, Τσιάπαλης.
  3. Παμπαιδικό (Θ. Κωστόπουλος), Κιβωτός 1Β Ευ Αγωνίζεσθαι: Πεύκη 2 - Ο.Φ. Χολαργού 2. Kυριακή 30/4, ώρα 11.00. Γήπεδο: "Δημοτικό Στάδιο Πεύκης" (Δημοκρατίας 36, Πεύκη). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.30AΠΟΣΤΟΛΗ: Ανδρικόπουλος, Αρμάος, Καλλιός, Καρακωνσταντής, Καργιός Κ., Λουσίδης Φ., Μανιώτης, Μαργαρίτης, Μαχαίρας Ηρ., Μήτσης, Νασιάκος, Τέκια, Φεραδούρος.
  4. Junior, 1ος Βορείων Προαστίων: Ο.Φ. Χολαργού - Θύελλα Ραφήνας, Σάββατο 29/4, ώρα 11.15. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός).  Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.45. AΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες. 
  5. Pre-Junior 1 (Πολυνίκης), Soccer Βορείων Προαστίων: Α.Σ.Κ. Ντερή - Ο.Φ. Χολαργού 1. Σάββατο 29/4, ώρα 11.00 Γήπεδο: "Αμερικανικό Κολέγιο Deree" (Γραβιάς και Αγ. Ιωάννου, Αγ. Παρασκευή). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.40. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας, Ζαπαντιώτης, Καλαντζάκος, Μαραγκός, Μπίνας Γ., Σοφρονάς, Χιώτης, Μπριλάκης, Νικόλαρος, Χασιώτης, Μπάλλας, Αζακίδης. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνούν έγκαιρα με τον προπονητή του τμήματος, στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
  6. Pre-Junior 2 (Καλλίμαχος), 2Β Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων, ΝΕΟΣ: Ο.Φ. Χολαργού 2 - Π.Ο. Ψυχικού 2. Σάββατο 29/4, ώρα 10.00 Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Σφάελος, Βλασταράς, Θεοχάρης, Αρμάος, Ασπραδάκης, Παπανικολάου, Γιαλούρης, Ρούσσινος, Τζαμάκος, Κοντογιώργος, Μαχαίρας, Κατσοχρήστος, Στεφανούρης. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνούν έγκαιρα με τον προπονητή του τμήματος, στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
  7. Pre-Junior 3 (Περίανδρος), 2ος Κιβωτός: Ο.Φ. Χολαργού 3 - Μελίσσια. Σάββατο 29/4, ώρα 11.300 Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Τσίγκανος Κ., Μαργαρίτης, Καπέτας, Καραγεώργης, Μπέσκος, Λεμπέσης, Μακρίδης, Μπογιατζής, Ορφανός, Παρασύρης, Αλκα Σκ., Μαρουδίτσης, Μέτικος. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνούν έγκαιρα με τον προπονητή του τμήματος, στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
  8. Αστεράκια, Κιβωτός, 2ος Βορείων: Ο.Φ. Χολαργού - Gunners Arsenal A.F.C. 2. Σάββατο 29/4, ώρα 10.00.  Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

 

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

 

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου / Χολαργός

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

https://stegno.gr/index.html

Προϊόντα: 1 - 2 από 2