ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 17-18/10/2015

2015-10-15 23:17

Το Σαββατοκύριακο 17-18/10/2015 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink έχει ως εξής:

1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού - Willem II Soccer School, Κυριακή 18/10, ώρα 18.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 17.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγαπίδης, Βασάλιος, Μάντζιος Γ., Ντελιλάι, Τριπερίνας, Μαρκούτης, Κογκίνης, Αργυρόπουλος, Πανούσης, Γαλανάκης, Τσαμαντιώτης, Κασνέτσι και 4 παίκτες του Παιδικού...

2. Παιδικό, Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού - Πανελλήνιος, Κυριακή 18/10, ώρα 19.30. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 18.30.

3. Παμπαιδικό, 1ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Γαργητός Γέρακα 2 - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 17/10, ώρα 12.45. Γήπεδο: "Δημοτικό Γήπεδο Γέρακα" (Τερψιχόρης, Γέρακας). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.00.

4. Junior 1, 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Αγ. Παρασκευή - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 17/10, ώρα 11.50. Γήπεδο: "Στ. Κώτσης" (Γραβιάς και Σπάρτης, Αγ. Παρασκευή). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.30. AΠΟΣΤΟΛΗ: Γκόρος, Θώμος, Κελσίου, Μπεκιάρης, Κατσούπας, Μπρέζιος, Παραθύρας, Σουρής, Τέκια, Λουσίδης Φ., Παπαδάκος, Θαλασσινός.

5. Junior 2, Κιβωτός: Ο.Φ. Χολαργού 2 - Παράδεισος Αμαρουσίου 3, Σάββατο 17/10, ώρα 14.45. Γήπεδο: ο εντός έδρας αγώνας του Ο.Φ. Χολαργού θα γίνει εκτάκτως στο "Αrena Soccer Club" (Kωστή Παλαμά 19, Μαρούσι). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 14.20. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ζορμπάκης, Θύμιος, Καλογερόπουλος Ν., Κάργιος Γ., Μαργέτης, Μέτσο Μπ., Μιζίκας Πλ., Μιζίκας Γ., Πολλάτος, Ρήγος, Σταμούλης, Σωτηρόπουλος, Κολοκούρης, Μανιώτης, Μήτσης, Ρωμανός.

6. Pre-Junior 1, 1oς Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Α.Ο. Παιανίας - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 17/10, ώρα 10.30. Γήπεδο: "Αθλητικό κέντρο Champions Camp" (τέρμα οδού Aγ. Νικολάου, Παιανία - πλησίον κτήματος "Βλαχογιάννη, τηλέφωνο γηπέδου 210-6646014). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας, Θύμιος, Καλαντζάκος, Κουτουνίδης, Μπίνας Γ., Πήλιουρης Π., Πήλιουρης Αν., Ρουσσινός, Ζαπαντιώτης. Σημείωση: Σε περίπτωση αδυναμίας συμμετοχής των παιδιών στον αγώνα, παρακαλούνται ο γονείς να ενημερώσουν έγκαιρα (έως την Παρασκευή) τον προπονητή Δ. Μωραΐτη.

7. Pre-Junior 2, 2ος Κιβωτός: Απόλλων Χαλανδρίου - Ο.Φ. Χολαργού 2, Σάββατο 17/10, ώρα 13.15. Γήπεδο: "Απόλλων Χαλανδρίου" (Σαρανταπόρου και Λευκωσίας, Κ. Χαλάνδρι - πίσω από το Νομισματοκοπείο). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 13.00. ΠΡΟΣΟΧΗ: Τη μέρα του αγώνα έχει Λαϊκή Αγορά. Καλούνται όλοι όσοι αθλητές δεν αναγράφονται στη λίστα του Pre-Junior 1. Σημείωση: Σε περίπτωση αδυναμίας συμμετοχής των παιδιών στον αγώνα, παρακαλούνται ο γονείς να ενημερώσουν έγκαιρα (έως την Παρασκευή) τον προπονητή Δ. Μωραΐτη.

8. Αστεράκια, 1ος Ομιλος Βορείων: Willem II Soccer School - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 17/10, ώρα 11.30. Γήπεδο: "Aθλόπολις Αθλητικός Πολυχώρος" (Σίφνου και Μυτιλήνης, Ανθούσα). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αρμάος, Βόμβας, Ευσταθίου, Κατσοχρήστος, Μαργαρίτης, Μπαλλάς, Μπέσκος, Μπογιατζής, Μπριλάκης Μ., Παπαδόπουλος, Παπανικολάου, Τσίγκανος Α., Τσίγκανος Κ., Χασιώτης.

 

Τα Αστεράκια που δεν είναι στην αποστολή του τουρνουά Soccerlink θα κάνουν προπόνηση στο γήπεδο 5x5 στο Νταμάρι του Χολαργού στις 10.00 π.μ.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

 

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

 

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου / Χολαργός

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

https://stegno.gr/index.html

Προϊόντα: 1 - 2 από 2