2106514734
fcholargos@gmail.com

Oλοκληρωτική επικράτηση του Παμπαιδικού 1 στο Soccerlink...

2013-12-08 23:28

Αποδίδοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο η ομάδα των Παμπαίδων του Ο.Φ. Χολαργού νίκησε "κατά κράτος" την Αγία Παρασκευή με σκορ 5-1. Οι Χολαργιώτες βρίσκονταν συνεχώς στην επίθεση, έχασαν αρκετές ευκαιρίες, είχαν δοκάρι σε απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Ευαγγέλου Λ. και κατάφεραν τελικά να κλείσουν το ημίχρονο με 1-0 ύστερα από κοντινό πλασέ του Κουλούρη Γ. Το δεύτερο ημίχρονο εξελίχθηκε όπως το πρώτο. Κάνοντας ο προπονητής των Παμπαίδων Καγκαράκης Π. αρκετές αλλαγές σε θέσεις παικτών η ομάδα του Ο.Φ. Χολαργού βρισκόταν συνεχώς στην επίθεση και παίζοντας ωραίο ποδόσφαιρο (αν και δέχτηκε ένα γκολ) κατάφερε να πετύχει άλλα τέσσερα ανεβάζοντας τον δείκτη του σκορ σε 5-1. Τα γκολ σημείωσαν οι: Κουλούρης Γ. (2), Πανταλέων Ν., Μπιμπλής Θ., Τσαμαντιώτης Αλ.