ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK, ΖΩΓΡΑΦΟΥ 30-31/1/2016

2016-01-28 23:13

Το Σαββατοκύριακο 30-31/1/2016 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink και Ζωγράφου έχει ως εξής:

1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: ΡΕΠΟ.

2. Παιδικό, Βορείων Προαστείων: Α.Ε. Χαλανδρίου - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 31/1, ώρα 17.00. Γήπεδο: "Δημοτικό Χαλανδρίου" (λεωφ. Πεντέλης & 25ης Μαρτίου, Χαλάνδρι). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 16.00. AΠΟΣΤΟΛΗ: Να έρθουν ΟΛΟΙ!!

3. Παμπαιδικό, 2ος Βορείων Προαστίων: Ο.Φ. Χολαργού - Παλληνιακός, Κυριακή 31/1, ώρα 17.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 16.30.

4. Junior, 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων (Θ. Κωστόπουλος): Ο.Φ. Χολαργού - Απόλλων Σμύρνης. Κυριακή 31/1, ώρα 13.30Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 13.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Γκόρος, Θώμος, Καργιός Γ., Κελσίου, Λουσίδης, Μιζίκας Γ., Μιζίκας Πλ., Μπεκιάρης, Παπαδάτος, Παραθύρας, Σουρής, Τέκια, Σταμούλης, Θεοδωράκος, Καρακωνσταντής. 

5. Junior, Κιβωτός (Λ. Γιώτης): Ο.Φ. Χολαργού ΙΙ - Soccer Academy  Πεντέλη ΙΙ, Κυριακή 31/1, ώρα 12.30. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ζορμπάκης, Θαλασσινός, Καλογερόπουλος Ν., Θύμιος, Μαργέτης, Πολλάτος, Ρήγος, Κατσούπας, Αλκα, Βουτζαλής, Μπρέζιος, Μανιώτης, Μαχαίρας Ηρ., Καράι Ορ., Ρωμανός Μ. 

6. Pre-Junior (I), 1oς Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: O.Φ. Χολαργού - ΠΑΟ Αλσούπολης, Σάββατο 30/1, ώρα 10.15. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.00. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας, Ζαπαντιώτης, Καλαντζάκος, Κουτουνίδης, Μαραγκός, Μπίνας Γ., Νικολάου-Δημητρίου, Πήλιουρης Π., Πήλιουρης Αν., Σοφρονάς, Νικόλαρος. Παρακαλούνται οι γονείς να ενημερώνουν έγκαιρα τους προπονητές σε περίπτωση απουσίας των παιδιών. 

7. Pre-Junior (II), 2ος Κιβωτός: Ο.Φ. Χολαργού - Α.Ο. Πεύκης, Σάββατο 30/1, ώρα 11.30. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ασπραδάκης, Βλασταράς, Θεοχάρης, Κοντογιώργος, Μαρουδίτσης, Ρουσσινός, Σαραφίδης, Στεφανούρης, Τζαμάκος, Τσαγκλής, Χιώτης, Θύμιος Παρακαλούνται οι γονείς να ενημερώνουν έγκαιρα τους προπονητές σε περίπτωση απουσίας των παιδιών.

8. Αστεράκια, 1ος Ομιλος Βορείων (Μ. Ζώγας): Ο.Φ. Χολαργού - Willem Soccer School II. Σάββατο 23/1, ώρα 10.10. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.00. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αρμάος, Βόμβας, Γιαλούρης, Ευσταθίου, Καραγεώργης, Κατσοχρήστος, Μαχαίρας, Μπαλλάς, Μπέσκος, Μπριλάκης, Παπαδόπουλος, Παπανικολάου, Χασιώτης.

9. Αστεράκια, 1ος Ομιλος "Κιβωτός" (Ν. Τζώτζιος): Ο.Φ. Χολαργού - Α.Ο. Μελίσσια. Σάββατο 30/1, ώρα 11.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.50. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Οι παίκτες που δεν είναι στην αποστολή του παραπάνω Ομίλου.

 
 

Junior, (Γ. Φελλάς): Α.Ο. Λέοντες - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 30/1, ώρα 09.30. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ευδαίμων Α., Θεοδοσίου Η., Κολοκούρης Β., Κοτσαύτης Ο., Μαργαρίτης Κ., Μπίλλιου Ιφ., Μπριλάκης Μ., Πασσιαλής Τ., Πιρέ Α., Προφίλης Μ., Σράντερ Ν., Φεραδούρος Γ., Χατζηανδρέου Α..

 

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

 

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

 

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου / Χολαργός

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

https://stegno.gr/index.html

Προϊόντα: 1 - 2 από 2