ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK, ΖΩΓΡΑΦΟΥ 20-21/2/2016

2016-02-18 23:05

Το Σαββατοκύριακο 20-21/2/2016 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink και Ζωγράφου έχει ως εξής:

1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού - Α.Ε. Κηφισιάς. Σάββατο 20/2, ώρα 12.45Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.15. AΠΟΣΤΟΛΗ: Αγαπίδης, Μαρκούτης, Ντελιλάι, Κασνέτσι, Νίκας, Αργυρόπουλος, Γαλανάκης, Κονγκίνης, Τσερενέτσι, Συλαϊδόπουλος, Δαλέζιος, Λουσίδης, Φεραδούρος, Νικολάου, Χριστοφιλόπουλος, Χαραλαμπόπουλος.

2. Παιδικό, Βορείων Προαστείων: Α.Ο. Παλληνιακός - Ο.Φ. Χολαργού. Κυριακή 21/2, ώρα 12.00. Γήπεδο: "Βοηθητικό Δημοτικό Παλλήνης" (λ. Μαραθώνος και λ. Ανθούσας, Παλλήνη). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.00. AΠΟΣΤΟΛΗ: Να έρθουν ΟΛΟΙ!!

3. Παμπαιδικό, 2ος Βορείων Προαστίων: St Catherine - Ο.Φ. Χολαργού. Κυριακή 21/2, ώρα 10.30. Γήπεδο: "Αθλητικό κέντρο AFC" (Εριφύλης 9, Κ. Χαλάνδρι). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.00. AΠΟΣΤΟΛΗ: Να έρθουν ΟΛΟΙ!!!

4. Junior, 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων (Θ. Κωστόπουλος): Ο.Φ. Χολαργού - Απόλλων Χαλανδρίου (Ι). Σάββατο 20/2, ώρα 12.30Γήπεδο: "Χολαργού Α' - Μαρκ Μαρσώ" (Ζακύνθου και Φανερωμένης, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.10.  AΠΟΣΤΟΛΗ: Γκόρος, Θώμος, Καργιός Γ., Κελσίου, Λουσίδης Φ., Μιζίκας Γ., Μιζίκας Πλ., Μπεκιάρης Δ., Παπαδάτος, Παραθύρας, Σουρής, Τέκια, Σταμούλης.

5. Junior, Κιβωτός (Λ. Γιώτης): Ο.Φ. Χολαργού - Απόλλων Χαλανδρίου (ΙΙ). Σάββατο 20/2, ώρα 13.30. Γήπεδο: "Χολαργού Α' - Μαρκ Μαρσώ" (Ζακύνθου και Φανερωμένης, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 13.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ζορμπάκης, Θαλασσινός, Καλογερόπουλος Ν., Θύμιος, Μαργέτης, Πολλάτος, Ρήγος, Κατσούπας, Αλκα, Βουτζαλής, Μπρέζιος, Μανιώτης, Μαχαίρας Ηρ., Καράι Ορ., Φεραδούρος Γ.

6. Pre-Junior (I), 1oς Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Α.Ο. Πατησίων - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 20/2, ώρα 17.00. Γήπεδο: "Δημοτικό Γαλατσίου" (λ. Βεΐκου, Γαλάτσι - Αλσος Βεΐκου). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 16.40. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας, Ζαπαντιώτης, Καλαντζάκος, Κουτουνίδης, Μαραγκός, Μπίνας Γ., Νικολάου-Δημητρίου, Πήλιουρης Π., Πήλιουρης Αν., Σοφρονάς, Νικόλαρος.Παρακαλούνται οι γονείς να ενημερώνουν έγκαιρα τους προπονητές σε περίπτωση απουσίας των παιδιών.

7. Pre-Junior (II), 2ος Κιβωτός: Ο.Φ. Χολαργού - Α.Ε. Χαλανδρίου, Σάββατο 20/2, ώρα 13.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' -  5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Aσπραδάκης, Βλασταράς, Θεοχάρης, Κοντογιώργος, Μαρουδίτσης, Νικόλαρος, Ρουσσινός, Σαραφίδης, Στεφανούρης, Τζαμάκος, Τσαγκλής, Καλαντζάκος, Χρηστάκος. Παρακαλούνται οι γονείς να ενημερώνουν έγκαιρα τους προπονητές σε περίπτωση απουσίας των παιδιών.

8. Αστεράκια, 1ος Ομιλος Βορείων (Μ. Ζώγας): ΑΕΚ Futsal - Ο.Φ. Χολαργού. Κυριακή 21/2, ώρα 10.30. Γήπεδο: "Ωκεανός Sports Club" (λ. Μαραθώνος και Πύλου, Παλλήνη). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Aρμάος, Γιαλούρης, Ευσταθίου, Καραγεώργης, Κατσοχρήστος, Μαχαίρας, Μπέσκος, Μπογιατζής, Μπριλάκης, Παπαδόπουλος, Παπανικολάου, Χασιώτης, Λεμπέσης.

9. Αστεράκια, 1ος Ομιλος "Κιβωτός" (Ν. Τζώτζιος): Ο.Φ. Χολαργού - Π.Ο. Ψυχικού. Σάββατο 20/2, ώρα 10.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' -  5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.50. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Βόμβας, Εφραιμίδης, Καπέτας, Μαργαρίτης, Μπαλλάς, Τσίγκανος Α., Τσίγκανος Κ., Αμεραλής, Θεοδωράτος, Κουζιώρτης, Πέτοβιτς, Χρόνης, Καλυβιώτης, Ρωμανός, Σαραφίδης, Περγάμαλης, Γιαννόπουλος (και όσοι δεν έχουν δει το όνομά τους).

Junior, (Γ. Φελλάς): Ιλίσσια 2004 - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 21/2, ώρα 13.00. Γήπεδο: "Γουδίου - Αγ. Θωμάς" (Γουδί - πίσω από το θέατρο Badminton). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ευδαίμων Α., Θεοδοσίου Η., Θεοδωράκος Γ., Καρακωνσταντής Ηλ., Κολοκούρης Β. Κοτσαύτης Ορ., Μαργαρίτης Κ., Μπίλλιου Ιφ., Μπριλάκης Μ., Πασσιαλής Τ., Πιρέ Α., Προφίλης Μ., Ρωμανός Μ., Σράντερ Ν., Χατζηανδρέου Α.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ

ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΕ

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

W https://www.stegno.gr

 

 

TENTΕΣ

2020-10-03 18:53

ΤΕΝΤΕΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

17ης Νοεμβριου 112 /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106540401

M   (+30)6977174274

E   info@ergo-kiosk.gr

W https://tentaoikonomou.gr

 

ΓΚΙΚΑΣ

2020-10-03 20:01

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

ΓΚΙΚΑΣ

Υμηττου 20 & Ασπασιας /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106527830

E   gikasmeatmarket@gmail.com

W https://www.findhere.gr

 

Προϊόντα: 1 - 4 από 4