ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK, ΖΩΓΡΑΦΟΥ 16-17/4/2016

2016-04-14 22:39

Το Σαββατοκύριακο 16-17/4/2016 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink και Ζωγράφου έχει ως εξής:

1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: Α.Ο. Νέας Ιωνίας - Ο.Φ. Χολαργού. Αναβολή λόγω σχολικής εκδρομής.

2. Παιδικό, Βορείων Προαστείων: Πανελλήνιος - Ο.Φ. Χολαργού. Αναβολή λόγω σχολικής εκδρομής.

2. Παμπαιδικό, 2ος Βορείων Προαστίων: Αγίας Παρασκευή  (1) - Ο.Φ. ΧολαργούΣάββατο 16/4, ώρα 12.45Γήπεδο: "Στ. Κώτσης" (Γραβιάς και Σπάρτης, Αγ. Παρασκευή). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

3. Junior, 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων (Θ. Κωστόπουλος): Soccer Academy Penteli (I) - Ο.Φ. Χολαργού (Ι). Κυριακή 17/4, Ωρα 13.40. Γήπεδο: "Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 13.20. AΠΟΣΤΟΛΗ: Γκόρος Μ., Θώμος Ε., Λουσίδης Φ., Μιζίκας Γ., Μιζίκας Πλ., Μπεκιάρης Δ., Παραθύρας Ν., Τέκια Εμ., Σταμούλης Αθ., Παπαδάτος Μ., Σουρής Π., Καράι Ορ., Κελσίου Αλ.

4. Junior, Κιβωτός (Λ. Γιώτης): Ο.Φ. Χολαργού (ΙΙ) - A.O. Bριλησσίων. Σάββατο 16/4, ώρα 12.30Γήπεδο:"Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Zoρμπάκης Δ., Θαλασσινός Γ., Καλογερόπουλος Ν., Θύμιος Γ., Μαργέτης Χρ., Πολλάτος Απ., Ρήγος Χρ., Κατσούπας Β., Αλκα Λ., Βουτζαλής Κ., Μπρέζιος Ορ., Μανιώτης Ορ., Μαχαίρας Ηρ., Μέτσο Μπ., Αρμάος Μ., Καρακωνσταντής Ηλ., Μαργαρίτης Κ., Φεραδούρος Γ.

5. Pre-Junior (I), 1oς Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Λυκόβρυση (Ι) - Ο.Φ. Χολαργού (Ι). Σάββατο 16/4, ώρα 13.30. Γήπεδο: "Δημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης" (Λυκοβρύσεως και Γεωρ. Παπανδρέου, Μεταμόρφωση). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 13.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας Γ., Ζαπαντιώτης Γ., Καλαντζάκος Ηλ., Κουτουνίδης Αρ., Μαραγκός Αρ., Μπίνας Γ., Νικολάου-Δημητρίου Αλ., Πήλιουρης Π., Πήλιουρης Αν., Σοφρονάς Αγγ., Νικόλαρος Γ.

6. Pre-Junior (II), 2ος Κιβωτός: Ο.Φ. Χολαργού (ΙI)- A.O. Ολυμπιάδα. Σάββατο 16/4, ώρα 10.30Γήπεδο: "Χολαργού B' - 5x5 - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ασπραδάκης Αλ., Βλασταράς Π., Θεοχάρης Γ., Κοντογιώργος Χ., Μαρουδίτσης Π., Νικόλαρος Γ., Ρουσσινός Χρ., Σαραφίδης Σ., Στεφανούρης Σ., Τζαμάκος Δ., Χρηστάκος Αιν., Τσαγκλής Ι., Σφαέλος Κ., Χιώτης Ν., Γεωργιόπουλος Π.

7. Αστεράκια, 1ος Ομιλος Βορείων (Μ. Ζώγας): Κόσμος Β.Π. - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 16/4, ώρα 16.30. Γήπεδο:"Planet Athletic Club" (Κλεισθένους 399, Γέρακας). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 16.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αρμάος, Γιαλούρης, Ευσταθίου, Καπέτας, Καραγεώργης, Κατσοχρήστος, Μπέσκος, Μπογιατζής, Μπριλάκης Μ., Παπανικολάου, Τσίγκανος Αλκ., Τσίγκανος Κ., Λεμπέσης, Γιαννόπουλος.

8. Αστεράκια, 1ος Ομιλος "Κιβωτός" (Θ. Κωστόπουλος): Ο.Φ. Χολαργού - Ακαδ. Β. Λάκη. Σάββατο 16/4, ώρα 10.30 Γήπεδο: "Χολαργού B' - 5x5 - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.20.  ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Τα παιδιά που δεν είναι στην αποστολή με τον Κόσμο Β.Π.

Junior (Γ. Φελλάς): Ο.Φ. Χολαργού - Αρης Χολαργού. Κυριακή 17/4, ώρα 12.40. Γήπεδο:"Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.15.  ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Θεοδοσίου Η., Θεοδωράκος Γ., Καργιός Γ., Κολοκούρης Β., Κοτσαύτης Ορ., Μπίλλιου Ιφ., Μπριλάκης Μ., Πιρέ Α., Προφίλης Μ., Ρωμανός Μ., Σράντερ Ν., Χατζηανδρέου Α.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

 

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

 

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου / Χολαργός

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

https://stegno.gr/index.html

Προϊόντα: 1 - 2 από 2