ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK, ΖΩΓΡΑΦΟΥ 13-14/2/2016

2016-02-11 22:28

Το Σαββατοκύριακο 13-14/2/2016 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink και Ζωγράφου έχει ως εξής:

1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού - St Cathrine. Σάββατο 13/2, ώρα 10.30Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.00. AΠΟΣΤΟΛΗ: Να έρθουν ΟΛΟΙ!!

2. Παιδικό, Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού - St Cathrine. Σάββατο 13/2, ώρα 12.10. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.10. AΠΟΣΤΟΛΗ: Να έρθουν ΟΛΟΙ!!

3. Παμπαιδικό, 2ος Βορείων Προαστίων: Ο.Φ. Χολαργού - Nικητές Ανθούσας. Κυριακή 14/2, ώρα 17.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). ΠΡΟΣΟΧΗ: Ωρα συγκέντρωσης παικτών 16.30 στα γήπεδα 5χ5 στο Νταμάρι. AΠΟΣΤΟΛΗ: Να έρθουν ΟΛΟΙ!!!

4. Junior, 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων (Θ. Κωστόπουλος): Α.Ο. Βριλησσίων - ΟΦ. Χολαργού. Κυριακή 14/2, ώρα 11.15Γήπεδο: "Δημοτικό Βριλησσίων" (τέρμα Κισσάβου και Ολυμπιονικών, Βριλήσσια). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.50.  AΠΟΣΤΟΛΗ: Γκόρος, Θώμος, Καργιός Γ., Κελσίου Αλ., Λουσίδης, Μιζίκας Γ., Μιζίκας Πλ., Μπεκιάρης Δ., Παπαδάτος, Παραθύρας, Σουρής, Τέκια, Σταμούλης, Καρακωνσταντής Ηλ., Ρωμανός Μ.

5. Junior, Κιβωτός (Λ. Γιώτης): Α.Ο. Βριλησσίων - ΟΦ. Χολαργού. Σάββατο 13/2, ώρα 12.00. Γήπεδο: "Δημοτικό Βριλησσίων" (τέρμα Κισσάβου και Ολυμπιονικών, Βριλήσσια). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.40. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ζορμπάκης, Θαλασσινός, Καλογερόπουλος Ν., Θύμιος, Μαργέτης, Πολλάτος, Ρήγος, Κατσούπας, Αλκα, Βουτζαλής, Μπρέζιος, Μανιώτης, Μαχαίρας Ηρ.,  Μέτσο Μπ., Καράι Ορ., Μαργαρίτης Κ.

6. Pre-Junior (I), 1oς Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Ο.Φ. Χολαργού - Πρωτέας Δ. Ηρακλείου, Σάββατο 13/2, ώρα 10.15. Γήπεδο: "Χολαργού Β' -  5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.00. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας, Ζαπαντιώτης, Καλαντζάκος, Κουτουνίδης, Μαραγκός, Μπίνας Γ., Νικολάου-Δημητρίου, Πήλιουρης Π., Πήλιουρης Αν., Σοφρονάς, Νικόλαρος.Παρακαλούνται οι γονείς να ενημερώνουν έγκαιρα τους προπονητές σε περίπτωση απουσίας των παιδιών. 

7. Pre-Junior (II), 2ος Κιβωτός: Ο.Φ. Χολαργού - ΠΑΣ Γαλάτσι, Σάββατο 13/2, ώρα 11.45. Γήπεδο: "Χολαργού Β' -  5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.30. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Aσπραδάκης, Βλασταράς, Θεοχάρης, Κοντογιώργος, Μαρουδίτσης, Νικόλαρος, Ρουσσινός, Σαραφίδης, Στεφανούρης, Τζαμάκος, Τσαγκλής, Χιώτης, Χρηστάκος.Παρακαλούνται οι γονείς να ενημερώνουν έγκαιρα τους προπονητές σε περίπτωση απουσίας των παιδιών.

8. Αστεράκια, 1ος Ομιλος Βορείων (Μ. Ζώγας): Ο.Φ. Χολαργού - Α.Ε. Χαλανδρίου. Σάββατο 13/2, ώρα 11.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' -  5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.50. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αρμάος, Βόμβας, Ευσταθίου, Καπέτας, Καραγεώργης, Μαχαίρας, Μπαλλάς, Μπριλάκης, Παπαδόπουλος, Τσίγκανος Αλκ., Τσίγκανος Κ., Χασιώτης, Λεμπέσης.

9. Αστεράκια, 1ος Ομιλος "Κιβωτός" (Ν. Τζώτζιος): Ο.Φ. Χολαργού - Soccer Academy Πεντέλης. Σάββατο 13/2, ώρα 10.10. Γήπεδο: "Χολαργού Β' -  5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.00. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Γιαλούρης, Εφραιμίδης, Κατσοχρήστος, Μαργαρίτης, Μπέσκος, Μπογιατζής, Παπανικολάου, Αμεραλής, Θεοδωράτος, Κουζιώρτης, Πέτοβιτς, Χρόνης, Καλυβιώτης, Ρωμανός, Σαραφίδης, Περγάμαλης (και όσοι δεν έχουν δει το όνομά τους).

Junior, (Γ. Φελλάς): Ο.Φ. Χολαργού - ΑΠΟ Αρη Χολαργού, Σάββατο 13/2, ώρα 09.30. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.10. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ευδαίμων Α., Θεοδοσίου Η., Θεοδωράκος Γ., Καργιός Γ. Κολοκούρης Β. Κοτσαύτης Ορ., Μπίλλιου Ιφ., Μπριλάκης Μ., Πασσιαλής Τ., Πιρέ Α., Προφίλης Μ., Σράντερ Ν., Φεραδούρος Γ., Χατζηανδρέου Α.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ

ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΕ

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

W https://www.stegno.gr

 

 

TENTΕΣ

2020-10-03 18:53

ΤΕΝΤΕΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

17ης Νοεμβριου 112 /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106540401

M   (+30)6977174274

E   info@ergo-kiosk.gr

W https://tentaoikonomou.gr

 

ΓΚΙΚΑΣ

2020-10-03 20:01

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

ΓΚΙΚΑΣ

Υμηττου 20 & Ασπασιας /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106527830

E   gikasmeatmarket@gmail.com

W https://www.findhere.gr

 

Προϊόντα: 1 - 4 από 4