ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 5-6/11/2016 και ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

2016-11-03 21:06

Το Σαββατοκύριακο 5-6/11/2016 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink έχει ως εξής:

  1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: Eθνικός Ν. Μάκρης - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 5/11, ώρα 13.30Γήπεδο: "Nέας Μάκρης" (Μπρεδάκη και Πλαταιών, Ν. Μάκρη). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.00 μεσ. στο γήπεδο "Μ. Μαρσώ". ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγαπίδης, Γιαλαμάς, Καλλίθρακας, Κοτσόβουλος, Μπεκιάρης, Νικολάου, Πέικος, Ρουσόπουλος, Σδράλλης, Φεραδούρος, Χαραλαμπόπουλος, Παπά, Μίρζα Αλ., Τσαμαντιώτης, Σμύρης, Στρατάκος Χρ., Μάνθος, Μάντζιος.
  2. Παιδικό, 1ος Βορείων Προαστείων: Atlantis F.C. - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 6/11, ώρα 11.45. Γήπεδο: "Aλεξάνδρειο Κοινοτικό Στάδιο Ανθούσας" (Λεωφ. Ανθούσας και Ανθέων, Ανθούσα). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.30 στο γήπεδο "Μ. Μαρσώ". AΠΟΣΤΟΛΗ: Βουρνάς, Γιαννόπουλος, Κρίστο, Μάντζιος, Μαστροθεόδωρος, Παρασκευάς, Ράπτης, Στρατάκος Χρ., Τσαμαντιώτης, Τσούνης, Μπαξεβανάκης, Κώνστας, Σμύρης, Μάνθος, Κεφάλας, Μίρζα Κ.
  3. Παμπαιδικό (Γ. Φελλάς), 2ος Βορείων Προαστείων: Γ.Σ. Καισαριανής - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 5/11, ώρα 18.00. Γήπεδο: "Καισαριανής - πίσω από το Μιχ. Κρητικόπουλος" (λεωφ. Εθν. Αντιστάσεως, Καισαριανή - μετά το Νεκροταφείο Καισαριανής). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 17.30. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Βασιλείου Α., Δουδουνής Γ., Ευδαίμων Α., Θεοδωράκος Γ., Κανέλος Κ., Κολοκούρης Β., Κοτσαύτης Ο., Μαργαρίτης Κ., Μπίλλιου Ιφ., Μπίνας Π., Μπριλάκης Μιχ., Ντίσο Ν., Πιρέ Α., Προφίλης Μ., Ρωμανός Μ., Σράντερ Ν., Τσιάπαλης Ν., Φεραδούρος Γ., Χατζηανδρέου Α.
  4. Παμπαιδικό (Θ. Κωστόπουλος), 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: ΡΕΠΟ.
  5. Junior, 1ος Βορείων Προαστίων: Ο.Φ. Χολαργού - Atlantis F.C., Σάββατο 5/11, ώρα 12.45. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.15. AΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.
  6. Pre-Junior 1 (Πολυνίκης), Βορείων Προαστίων: Α.Σ. Παπάγου - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 5/11, ώρα 11.00. Γήπεδο: "Κύπρου 5x5" (Κύπρου και Ασπασίας, Παπάγου). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.40. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας Ι., Ζαπαντιώτης Ι., Καλαντζάκος Ηλ., Μαραγκός Αρ., Μπίνας Γ., Σοφρονάς Αγγ., Μπριλλάκης Μ., Νικόλαρος Γ., Ασπραδάκης Α., Στεφανούρης Σ.,Χασιώτης Β. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνούν έγκαιρα με τον συντονιστή του τμήματος, Δ. Μωραΐτη, στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
    Pre-Junior 2 (Καλλίμαχος), 2Α Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Ο.Φ. Χολαργού 2 - Π.Ο. Ψυχικού, Σάββατο 5/11, ώρα 11.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός)Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.40. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Σφάελος Κ., Βλασταράς Π., Θεοχάρης Γ., Αρμάος Λ., Μπάλλας Γ., Παπανικολάου Αν., Ευσταθίου Αγγ., Γιαλούρης Γ., Μαρουδίτσης Π., Τζαμάκος Δ., Κοντογιώργος Χ., Μαχαίρας Π., Κατσοχρήστος Κ., Ρουσσινός Χρ. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνούν έγκαιρα με τον συντονιστή του τμήματος, Δ. Μωραΐτη, στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
  7. Pre-Junior 3 (Περίανδρος), 2ος Κιβωτός: Α.Ε. Βριλησσίων - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 6/11, ώρα 10.15. Γήπεδο: "Δημοτικό Βριλησσίων" (Κισσάβου και Ολυμπιονικών, Βριλήσσια)Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.00. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Μαργαρίτης Δ., Καπέτας Χρ.-Μ., Καραγεώργης Αν., Λεμπέσης Σ., Μακρίδης Μ., Μπογιατζής Φ., Ορφανός Γ., Παρασύρης Κ., Αλκα Σκ., Μαχαίρας Π., Χασιώτης Β., Αρμάος Λ. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνούν έγκαιρα με τον συντονιστή του τμήματος, Δ. Μωραΐτη, στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
Αστεράκια: Αθλητική δραστηριότητα, Σάββατο 5/11, ώρα 11.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός).
 

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ

ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΕ

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

W https://www.stegno.gr

 

 

TENTΕΣ

2020-10-03 18:53

ΤΕΝΤΕΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

17ης Νοεμβριου 112 /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106540401

M   (+30)6977174274

E   info@ergo-kiosk.gr

W https://tentaoikonomou.gr

 

ΓΚΙΚΑΣ

2020-10-03 20:01

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ

ΓΚΙΚΑΣ

Υμηττου 20 & Ασπασιας /
Χολαργός, 15562

 

T   (+30)2106527830

E   gikasmeatmarket@gmail.com

W https://www.findhere.gr

 

Προϊόντα: 1 - 4 από 4