ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 26-27/3/2016

2016-03-24 21:16

Το Σαββατοκύριακο 26-27/3/2016 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink έχει ως εξής:

1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού-Κένταυρος Βριλησσίων. Σάββατο 26/3, ώρα 12.45Γήπεδο:"Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 12.00. AΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

2. Παιδικό, Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού-Νικητές Ανθούσας. Σάββατο 26/3, ώρα 17.45Γήπεδο:"Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 17.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

3. Παμπαιδικό, 2ος Βορείων Προαστίων: ΑΕΚ Futsal Λ - Ο.Φ. Χολαργού.. Κυριακή 27/3, ώρα 15.00Γήπεδο:"Αθλητικό κέντρο - Βoca  Arena" (Aμαζώνος 4, Παλλήνη). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 14.30. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

4. Junior, 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων (Θ. Κωστόπουλος): Ο.Φ. Χολαργού (Ι)-Μεταμόρφωση (ΙΙ). Kυριακή 27/3, Ωρα 11.15. Γήπεδο:"Χολαργού B' - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.00.  AΠΟΣΤΟΛΗ: Θώμος, Καργιός, Κελσίου, Λουσίδης Φ., Μπεκιάρης, Παπαδάτος, Παραθύρας, Σουρής, Τέκια, Κοτσαύτης, Θεοδωράκος, Προφίλης, Ρωμανός Μ., Μανιώτης. (Σημ. οι παίκτες να ενημερώσουν σύντομα τον προπονητή εάν δεν μπορούν να παραβρεθούν στον αγώνα)

5. Junior, Κιβωτός (Λ. Γιώτης): Ο.Φ. Χολαργού - Κεραυνός Φιλοθέης. Α Ν Α Β Λ Η Θ Η Κ  Ε λόγω αδυναμίας συγκρότησης ομάδας των φιλοξενούμενων.

6. Pre-Junior (I), 1oς Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Ο.Φ. Χολαργού (Ι)-Αγ. Παρασκευή (ΙΙ). Σάββατο 26/3, ώρα 10.00Γήπεδο:"Χολαργού B' -  5x5 - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας Γ., Θύμιος Γ., Ζαπαντιώτης Γ., Καλαντζάκος Ηλ., Κουτουνίδης Αρ., Μαραγκός Αρ., Μπίνας Γ., Νικολάου-Δημητρίου Αλ., Πήλιουρης Π., Πήλιουρης Αν., Σοφρονάς Αγγ., Γεωργιόπουλος Π., Χιώτης Ν., Ρουσσινός Χρ.

7. Pre-Junior (II), 2ος Κιβωτός: Ο.Φ. Χολαργού (ΙI)-Λυκόβρυση (ΙΙ). Σάββατο 26/3, ώρα 11.00Γήπεδο:"Χολαργού B' -  5x5 - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.50. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Καλούνται οι ποδοσφαιριστές του τμήματος που δεν αναφέρονται στην αποστολή του Pre-Junior (I) στον όμιλο "Ευ αγωνίζεσθαι" που παίζει με την Αγ. Παρασκευή

8. Αστεράκια, 1ος Ομιλος Βορείων (Μ. Ζώγας): Ο.Φ. Χολαργού-Π.Ο. Ψυχικού (Ι). Σάββατο 26/3, ώρα 11.00Γήπεδο:"Χολαργού B' -  5x5 - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.50.  ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αρμάος, Βόμβας, Μαχαίρας, Μπαλλάς, Παπαδόπουλος, Παπανικολάου, Τσίγκανος Αλκ., Τσίγκανος Κ.,  Χασιώτης, Μπογιατζής, Γιαλούρης.

9. Αστεράκια, 1ος Ομιλος "Κιβωτός" (Μ. Ζώγας): Ο.Φ. Χολαργού-Κένταυρος Βριλησίων. Σάββατο 26/3, ώρα 10.00 Γήπεδο:"Χολαργού B' -  5x5 - Nταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.50.  ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Kαπέτας, Καραγεώργης, Κατσοχρήστος, Μαργαρίτης, Μπέσκος, Μπριλάκης Μ., Λεμπέσης, Γιαννόπουλος, Πέτοβιτς, Περγάμαλης, Καργιός, Θεοδωράτος, Κουζιώρτης, Καλυβιώτης, Σαραφίδης, Αμεραλής, Ρωμανός.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

 

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

 

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου / Χολαργός

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

https://stegno.gr/index.html

Προϊόντα: 1 - 2 από 2