ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 22-23/10/2016

2016-10-20 20:49

Το Σαββατοκύριακο 22-23/10//2016 το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά Soccerlink έχει ως εξής:

  1. Εφηβικό, 2ος Βορείων Προαστείων: Α.Ε. Γέρακα - Ο.Φ. Χολαργού, Σάββατο 22/10, ώρα 17.00Γήπεδο: "Γέρακα" (Τερψιχόρης 9, Γέρακας). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 16.15. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγαπίδης, Γιαλαμάς, Καλλίθρακας, Κοτσόβουλος, Μπεκιάρης, Νικολάου, Ντίλια, Πέικος, Ρουσόπουλος, Σδράλλης, Φεραδούρος, Χαραλαμπόπουλος, Παπά, Μίρζα, Τσαμαντιώτης, Σμύρης.
  2. Παιδικό, 1ος Βορείων Προαστείων: ΠΑΟ Γέρακα - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 23/10, ώρα 11.00. Γήπεδο: "Champins Club 9χ9 όπισθεν Carrefour" (Eύβοιας και Μεσσηνίας, Γέρακας). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 10.15. AΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.
  3. Παμπαιδικό (Γ. Φελλάς), 2ος Βορείων Προαστείων: Ο.Φ. Χολαργού - Α.Ε. Γέρακα, Σάββατο 22/10, ώρα 08.45. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργού). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 08.20. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Βασιλείου Α., Δουδουνής Γ., Θεοδωράκος Γ., Καράπαπας Κ., Κολοκούρης Β., Κοτσαύτης Ο., Μαργαρίτης Κ., Μπίλλιου Ιφ., Μπίνας Π., Μπριλάκης Μιχ., Ντίσο Ν., Πιρέ Α., Προφίλης Μ., Ρωμανός Μ., Σράντερ Ν., Τσιάπαλης Ν., Χατζηανδρέου Α. 
  4. Παμπαιδικό (Θ. Κωστόπουλος), 2ος Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Ο.Φ. Χολαργού - Elite Athens Club , Σάββατο 22/10ώρα 09.45"Χολαργού Β' - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργού)Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.20. AΠΟΣΤΟΛΗ: Ανδρικόπουλος Γ., Αρμάος Μ., Βίδος Α., Ευδαίμων Α., Θαλασσινός Γ., Καλλιός Γ., Κανέλλος Κ., Καρακωνσταντής Ηλ., Καργιός Κ., Κασαπάκης Β., Λουσίδης Φ., Μαρουδίτση Σ., Μαχαίρας Ηρ., Μπρέζιος Ορ., Νασιάκος Γ., Τέκια Ε., Μπούζο Κ.
  5. Junior, 1ος Βορείων Προαστίων: ΠΑΟ Γέρακα - Ο.Φ. Χολαργού, Κυριακή 23/10, ώρα 12.00 μεσ. Γήπεδο: "Champions Club 9χ9 όπισθεν Carrefour" (Eύβοιας και Μεσσηνίας, Γέρακας). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 11.30. AΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.
  6. Pre-Junior 1, Βορείων Προαστίων: Ο.Φ. Χολαργού 1 - Θησέας Ν. Μάκρης, Σάββατο 22/10, ώρα 10.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Αγορίτσας Ι., Ασπραδάκης Αλ., Ζαπαντιώτης Ι., Καλαντζάκος Ηλ., Μαραγκός Αρ., Μπίνας Γ., Μπριλάκης Εμμ., Σοφρονάς Αγγ., Νικόλαρος Γ. Στεφανούρης Σ., Κατσοχρήστος Κ., Χασιώτης Β. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνήσουν έγκαιρα (έως Παρασκευή 21/10) με τον συντονιστή του τμήματος Δ. Μωραΐτη στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
  7. Pre-Junior 2, 2Α Ευ Αγωνίζεσθαι Βορείων: Βριλήσσια 2 - Ο.Φ. Χολαργού 2, ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΚΑΚΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ!!!!!
  8. Pre-Junior 3, 2ος Κιβωτός: O.Φ. Χολαργού 3 - Σχολή Παναγιωτόπουλου, Σάββατο 22/10, ώρα 10.00. Γήπεδο: "Χολαργού Β' - 5x5 - Νταμάρι" (τέρμα οδού Σύρου, Χολαργός)Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.45. ΑΠΟΣΤΟΛΗ: Τσίγκανος Κ., Μαργαρίτης Δ., Καπέτας Χρ.-Μ., Καραγεώργης Αν., Μπέσκος Δ., Λεμπέσης Σ., Μακρίδης Μ., Μπογιατζής Φ., Ορφανός Γ., Παρασύρης Κ., Αλκα Σκ., Τσίγκανος Αλκ., Μαχαίρας Π. Σημείωση: Παρακαλούνται οι γονείς να επικοινωνήσουν έγκαιρα (έως Παρασκευή 21/10) με τον συντονιστή του τμήματος Δ. Μωραΐτη στην περίπτωση που υπάρχει αδυναμία παρουσίας του παιδιού τους στον αγώνα.
  9. Αστεράκια, 2ος Ομιλος Βορείων: Gunners Arsenal A.F.C. - Ο.Φ. Χολαργού. Σάββατο 22/10, ώρα 10.00. Γήπεδο: "A.F.C." (Εριφύλης 9, Χαλάνδρι). Ωρα συγκέντρωσης παικτών 09.45. AΠΟΣΤΟΛΗ: Ολοι οι παίκτες.

 

Επαφή

Holargos FC

Ζακύνθου & Φανερωμένης
Χολαργός
15562

210-6514734

ΧΟΡΗΓΟΙ

ENSURE - Insurance Brokers

2020-09-27 13:31

ΜΕΓΑ ΧΟΡΗΓΟΣ 

ΜΕΣΙΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
& ΣΙΑ ΕΕ

 

Λεωφόρος Περικλέους 52 /
Χολαργός, 15561

 

T   (+30)2106528612 

M   (+30)6977860859

F   (+30)2106528602

E   apapanotis@ensure.gr

W https://www.ensure.gr

 

STEGNO

2020-09-27 13:56

 

17ης Νοεμβρίου 12-14 & Χίου / Χολαργός

T   (+30)2106515373

cholargos@stegno.gr

https://stegno.gr/index.html

Προϊόντα: 1 - 2 από 2