2106514734
fcholargos@gmail.com

Ηττα 3-0 των Νέων από τον Ατρόμητο Χαλανδρίου στην ΕΠΣΑ...

2013-11-10 22:24

Το πoδοσφαιρικό Σαββατοκύριακο έκλεισε με τον αγώνα των Νέων της ΕΠΣΑ απέναντι στον Ατρόμητο Χαλανδρίου. Δύο πολύ καλές ομάδες με πολύ καλή διαιτησία, αγωνίστηκαν για το στεφάνι της νίκης. Το Α΄ ημίχρονο ανήκε στον γηπεδούχο χωρίς όμως να μπορεί να απειλήσει. Στο Β΄ ημίχρονο οι Χολαργιώτες μπήκαν δυνατά και έχοντας τον έλεγχο έχασαν κλασική ευκαιρία σε τετ α τετ. Η πίεση αυτή έφερε όμως λάθος αποτέλεσμα, αφού μετά από απόκρουση σε κόρνερ που εκτέλεσε ο Χολαργός, στην αντεπίθεση η ομάδα του Ατρόμητου πέτυχε εύκολα το πρώτο του γκολ. Το 2-0 έγινε από εμφανή θέση offside, ενώ το 3ο γκολ ήρθε στο τέλος του αγώνα, όταν όλα είχαν κριθεί και η ομάδα των Νέων του Ο.Φ. Χολαργού βρισκόταν στην επίθεση για να μειώσει το σκορ.